Saint Etienne kontra Marseille, wynik meczu: 2-4

Saint Etienne kontra Marseille 2-4. W dniu 2022-04-03 13:00 na stadionie Stade Geoffroy-Guichard odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 30. Na przeciw siebie stanęły Saint Etienne oraz Marseille.

Pierwsza część spotkania między Saint Etienne i Marseille zakończyła się 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-4.

 

Gole strzelali: D. Bouanga 9' 1-0 D. Payet 45' 1-1 T. Kolodziejczak 60' 1-2 B. Dieng 68' 1-3 A. Harit 73' 1-4 M. Guendouzi L. Gourna-Douath 86' 2-4

Żółte kartki Saint Etienne: Eliaquim Mangala 45' Sada Thioub 77'

Żółte kartki Marseille: Oussama Targhalline 88'

Czerwone kartki Saint Etienne:

Czerwone kartki Marseille:

Sędzią głównym tego spotkania był Clement Turpin, France. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu Saint Etienne stanie naprzeciw Lorient, następne spotkania z drużynami Stade Brestois 29 oraz Bordeaux a Marseille z PAOK. Następne mecze zagra z drużynami Montpellier oraz PAOK.

W dzisiejszych czasach liczna grupa kibiców z entuzjazmem śledzi potyczki, które tyczą się ligi Ligue 1. Złożone z uzdolnionych graczy zespoły piłkarskie z ligi oraz zawodnicy tacy jak m.in. Eliaquim Mangala Oussama Targhalline wielokrotnie gwarantują wyborowym entuzjastom wiele wspaniałych przeżyć. Walki między graczami bywają niezwykle nieustępliwe, nie często bywa jednoznacznie, że spotkania męczą. Zdarzają się przechodzące do historii asysty oraz bramki, bezwzględne sytuacje na faul kończące się wielokrotnie żółtą kartką, które zapewniają smaczku całemu widowisku. Warto więc przeglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Ligue 1, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Udział takich legendarnych drużyn jak Saint Etienne i Marseille w lidze Ligue 1 zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stade Geoffroy-Guichard.