Mecz między Lille i Saint Etienne zakończony wynikiem 0-0 na obiekcie Stade Pierre-Mauroy

Lille kontra Saint Etienne, wynik 0-0.

Po pierwszej połowie spotkania między Lille i Saint Etienne wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-0.

W dniu 2022-03-11 20:00 na stadionie Stade Pierre-Mauroy odbył się znakomity mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 28. Zmierzyły się Lille i Saint Etienne.

Gole strzelali:

Żółte kartki Lille: Sven Botman 65'

Żółte kartki Saint Etienne: Harold Moukoudi 81'

Czerwone kartki Lille:

Czerwone kartki Saint Etienne:

Sędzią głównym tego spotkania był Florent Batta, France. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu drużyna Lille zmierzy się już z Chelsea, następne spotkania z drużynami Nantes i Bordeaux. Kolejno natomiast Saint Etienne zmierzy się z Estac Troyes. Następne mecze zagra z drużynami Marseille i Lorient.

Wierni kibice śledzą poczynania w lidze Ligue 1. Złożone z zdolnych napastników/obrońców zespoły piłkarskie z tejże ligi i piłkarze tacy jak m.in. Sven Botman Harold Moukoudi raz za razem zagwarantowały własnym entuzjastom wiele niesamowitych emocji. Trafiamy na przechodzące do historii sytuacje podbramkowe oraz asysty, brutalne faule kończące się czerwoną kartką gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Zapadające w pamięć zmagania między drużynami zdarzają się zażarte, nie często bywa, iż widowiska przynudzają. Warto więc śledzić spotkania piłkarskie znanej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych. Lille i Saint Etienne jak ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stade Pierre-Mauroy.