Dnia 2022-03-18 20:00 odbył się mecz pomiędzy Saint Etienne i Estac Troyes zakończony wynikiem 1-1

W dniu 2022-03-18 20:00 na stadionie Stade Geoffroy-Guichard rozegrał się interesujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 29 pomiędzy Saint Etienne a Estac Troyes.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Saint Etienne a Estac Troyes zakończyła się wynikiem 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: L. Mothiba 18' 0-1 Abdu Conté R. Boudebouz 67' 1-1

Żółte kartki Saint Etienne: Eliaquim Mangala 62' Wahbi Khazri 69'

Żółte kartki Estac Troyes: Xavier Chavalerin 65' Erik Palmer-Brown 65'

Czerwone kartki Saint Etienne:

Czerwone kartki Estac Troyes:

Główny sędzia spotkania to Romain Lissorgue, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Saint Etienne zmierzy się już z Marseille, następne spotkania z drużynami Lorient i Stade Brestois 29. Kolejno natomiast Estac Troyes zmierzy się z Reims. Następne mecze zagra z drużynami Monaco i Strasbourg.

Oddani fani futbolu śledzą pasjonujące poczynania w lidze Ligue 1. Interesujące piłkarskie zespoły z tej ligi i piłkarze jak Eliaquim Mangala Xavier Chavalerin wielokrotnie sprawiają pierwszorzędnym fanom wiele emocji. Niesamowite walki pomiędzy zawodnikami ligowymi zdarzają się niezwykle zajadłe, bardzo rzadko bywa definitywnie, że mecze przynudzają. Trafiamy na bezwzględne faule kończące się niejednokrotnie pokazaniem czerwonej kartki, idealnie wyliczone asysty i sytuacje podbramkowe, które dodają niesamowite wrażenia oraz przyjemność z meczu. To też warto śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich orazprzeglądać widowiska sportowe znakomitej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich drużyn jak Saint Etienne oraz Estac Troyes z ligi Ligue 1 zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stade Geoffroy-Guichard.