Na obiekcie Stade Geoffroy-Guichard dnia 2022-03-06 12:00 miało miejsce spotkanie Saint Etienne vs Metz: 1-0

 

Pierwsza połowa meczu między Saint Etienne a Metz zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

W dniu 2022-03-06 12:00 na stadionie Stade Geoffroy-Guichard rozegrał się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 27. Zmierzyły się Saint Etienne i Metz.

Gole strzelali: D. Bouanga 52' 1-0

Żółte kartki Saint Etienne: Denis Bouanga 20' Lucas Gourna-Douath 62' Arnaud Nordin 74'

Żółte kartki Metz: Nicolas de Préville 38' Dylan Bronn 44' Thomas Delaine 58' Boubacar Traore 64'

Czerwone kartki Saint Etienne:

Czerwone kartki Metz:

Główny arbiter meczu to Jeremy Stinat, France. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu Saint Etienne stanie naprzeciw Lille, następne spotkania z drużynami Estac Troyes i Marseille natomiast Metz z Lens. Następne mecze zagra z drużynami Rennes i Monaco.

W dobie dzisiejszych czasów liczna grupa kibiców z zaangażowaniem śledzi fascynujące poczynania, które tyczą się ligi Ligue 1. Interesujące piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak Denis Bouanga Nicolas de Préville nieprzerwanie zapewniają pierwszorzędnym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Zapadające w pamięć potyczki między zawodnikami z ligi są niezwykle zagorzałe, nie często bywa koniec końców, że są to widowiska usypiające. Natrafiamy na wspaniałe sytuacje podbramkowe oraz asysty, bezwzględne faule kończące się żółtym kartonikiem, które gwarantują wyjątkowe przeżycia z meczu. Z tego powodu warto śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów futbolowych iprzeglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich drużyn jak Saint Etienne i Metz w lidze Ligue 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stade Geoffroy-Guichard.