Saint Etienne kontra Bordeaux, wynik meczu: 1-2

Dnia 2021-09-18 19:00 na stadionie Stade Geoffroy-Guichard rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 6. Zmierzyły się ze sobą Saint Etienne oraz Bordeaux.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Saint Etienne i Bordeaux zakończyła się 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

 

Gole strzelali: Hwang Ui-Jo 7' 0-1 Y. Adli W. Khazri 73' 1-1 Hwang Ui-Jo 80' 1-2 R. Oudin

Żółte kartki Saint Etienne: R. Hamouma 16'

Żółte kartki Bordeaux: J. Onana 32' R. Mangas 56' J. Dilrosun 64' B. Costil 74'

Czerwone kartki Saint Etienne:

Czerwone kartki Bordeaux:

Główny sędzia spotkania to Antony Gautier, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Saint Etienne zmierzy się już z Monaco, następne spotkania z drużynami Nice oraz Lyon a Bordeaux podejmie Montpellier. Następne mecze zagra z drużynami Rennes oraz Monaco.

W dzisiejszych czasach mnóstwo fanów śledzi potyczki ligi Ligue 1. Mocne drużyny futbolowe oraz piłkarze jak R. Hamouma J. Onana stale gwarantują kapitalnym kibicom mnóstwo wrażeń. Potyczki pomiędzy graczami bywają zażarte, nie często bywa, iż są to spotkania statyczne. Natrafiamy na wyśmienite sytuacje podbramkowe oraz asysty, ostre sytuacje na faul zapewniające wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, przeglądać widowiska sportowe znakomitej ligi Ligue 1 oraz przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Saint Etienne i Bordeaux w lidze Ligue 1 zapewnia super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Stade Geoffroy-Guichard.