Dnia 2021-10-22 19:00 miał miejsce mecz Saint Etienne kontra Angers - 2-2

Saint Etienne kontra Angers 2-2.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Saint Etienne i Angers wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

Dnia 2021-10-22 19:00 na obiekcie sportowym Stade Geoffroy-Guichard rozegrał się mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 11 pomiędzy Saint Etienne a Angers.

Gole strzelali: I. Traoré 28' 0-1 S. Boufal A. Fulgini 56' 0-2 J. Cabot W. Khazri 61' 1-2 M. Nade 90' 2-2 S. Sow

Żółte kartki Saint Etienne:

Żółte kartki Angers: Sofiane Boufal 45' Batista Mendy 60' Thomas Mangani 90'

Czerwone kartki Saint Etienne:

Czerwone kartki Angers:

Główny arbiter spotkania to Antony Gautier, France. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Saint Etienne zmierzy się już z Metz, następne spotkania z drużynami Clermont Foot oraz Estac Troyes natomiast Angers z Nice. Następne mecze zagra z drużynami Lille oraz Lorient.

W dzisiejszych czasach kibice śledzą potyczki ligi Ligue 1. Ciekawe zespoły piłkarskie z ligi oraz zawodnicy jak Sofiane Boufal nieustannie gwarantują wyśmienitym kibicom wiele wspaniałych wrażeń. Zdarzają się brutalne faule, spektakularne sytuacje podbramkowe oraz asysty gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego widowiska sportowego. Cieszące oko potyczki pomiędzy drużynami ligowymi są nader zagorzałe, niezwykle rzadko zdarza się, iż widowiska przynudzają. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i oglądać widowiska sportowe profesjonalnej ligi Ligue 1 oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych. Saint Etienne i Angers jak ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stade Geoffroy-Guichard.