Spotkanie Saint Etienne kontra Strasbourg, wynik 2-2

 

Pierwsza część spotkania między Saint Etienne i Strasbourg zakończyła się wynikiem 2-2. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

Dnia 2022-02-20 14:00 na stadionie Stade Geoffroy-Guichard rozegrał się znakomity mecz ligi Ligue 1 kolejki 25. Na przeciw siebie stanęły Saint Etienne i Strasbourg.

Gole strzelali: R. Boudebouz 4' 1-0 D. Bouanga H. Diallo 21' 1-1 G. Nyamsi L. Perrin 30' 1-2 F. Guilbert W. Khazri 34' 2-2 D. Bouanga

Żółte kartki Saint Etienne: Zaydou Youssouf 45' Timothée Kolodziejczak 50' Eliaquim Mangala 90'

Żółte kartki Strasbourg: Alexander Djiku 17' Lucas Perrin 65'

Czerwone kartki Saint Etienne:

Czerwone kartki Strasbourg:

Sędzią głównym tego spotkania był Antony Gautier, France. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Saint Etienne zmierzy się już z Paris Saint Germain, następne spotkania z drużynami Metz i Lille. Kolejno natomiast Strasbourg z Nice. Następne mecze zagra z drużynami Reims i Monaco.

Coraz częściej zauważamy, że wierni kibice piłki nożnej śledzą bardzo ciekawe potyczki ligi Ligue 1. Mocne futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy jak Zaydou Youssouf Alexander Djiku nierzadko zaserwowały wyśmienitym entuzjastom piłki nożnej wiele przeżyć. Nieprzerwanie obserwujemy brutalne sytuacje na faul, zapadające w pamięć bramki oraz asysty gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Potyczki między piłkarzami bywają bezkompromisowe, bardzo rzadko zdarza się definitywnie, że mecze przynudzają. To też warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich ioglądać mecze futbolowe znakomitej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Saint Etienne i Strasbourg oraz ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Stade Geoffroy-Guichard.