Na obiekcie Stade de l'Aube dnia 2022-08-14 13:00 odbył się mecz pomiędzy Estac Troyes i Toulouse: końcowy wynik 0-3

Dnia 2022-08-14 13:00 na stadionie Stade de l'Aube rozegrał się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 2. Zmierzyły się ze sobą Estac Troyes i Toulouse.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Estac Troyes i Toulouse wynik to 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-3.

Gole strzelali: Y. Larouci 36' 0-1 Rafael Ratão 54' 0-2 Z. Aboukhlal R. Healey 85' 0-3 A. Onaiwu

Żółte kartki Estac Troyes: Rominigue Kouamé 42' Florian Tardieu 74'

Żółte kartki Toulouse: Thijs Dallinga 30'

Czerwone kartki Estac Troyes:

Czerwone kartki Toulouse:

Sędzią głównym tego spotkania był Marc Bollengier, France. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Estac Troyes stawi czoła Lyon, następne spotkania z drużynami Angers i Monaco a Toulouse zmierzy się z Lorient. Następne mecze zagra z drużynami Nantes i Paris Saint Germain.

Liczni kibice śledzą starcia ligi Ligue 1. Złożone z utalentowanych obrońców/napastników piłkarskie zespoły z tejże ligi i piłkarze jak Rominigue Kouamé Thijs Dallinga stale serwują fantastycznym kibicom mnóstwo zapierających dech w piersiach przeżyć. Obserwujemy widowiskowe gole i asysty, nieczyste sytuacje z faulem zakończone pokazaniem żółtej kartki, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Walki pomiędzy drużynami okazują się nader nieustępliwe, nie często bywa, iż są to zmagania nudne. Dlatego więc warto oglądać mecze piłkarskie lubianej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych. Estac Troyes i Toulouse oraz ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stade de l'Aube.