Saint Etienne kontra Lens, wynik meczu: 1-2

Po pierwszej połowie meczu między Saint Etienne i Lens wynik to 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2022-01-15 16:00 na obiekcie sportowym Stade Geoffroy-Guichard rozegrał się mecz ligi Ligue 1 kolejki 21. Na przeciw siebie stanęły Saint Etienne i Lens.

Gole strzelali: R. Boudebouz 38' 1-0 A. Aouchiche F. Sotoca 77' 1-1 J. Clauss S. Fofana 90' 1-2 David Costa

Żółte kartki Saint Etienne: Gabriel Silva 89'

Żółte kartki Lens: Jonathan Gradit 30'

Czerwone kartki Saint Etienne:

Czerwone kartki Lens:

Główny sędzia meczu to Francois Letexier, France. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Saint Etienne stanie naprzeciw Lyon, następne spotkania z drużynami Angers i Bergerac a Lens z Marseille. Następne mecze zagra z drużynami Monaco i Lorient.

Liczni fani futbolu z zaangażowaniem śledzą fascynujące starcia, które tyczą się ligi Ligue 1. Ciekawe futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak Gabriel Silva Jonathan Gradit stale gwarantują swoim wiernym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Nieprzerwanie natrafiamy na nieprzepisowe faule kończące się bardzo często czerwoną kartką, niezwykłe bramki oraz asysty, które dodają pikanterii całemu widowisku. Cieszące oko zmagania między drużynami bywają niezwykle zagorzałe, nie często bywa koniec końców, iż są to mecze drętwe. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, śledzić spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi Ligue 1 i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych. Saint Etienne i Lens i ich udział w Ligue 1 zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stade Geoffroy-Guichard.