Spotkanie Saint Etienne kontra Rennes zakończone wynikiem 0-5

Saint Etienne kontra Rennes, wynik końcowy 0-5.

Pierwsza połowa meczu między Saint Etienne oraz Rennes zakończyła się 0-3. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-5.

W dniu 2021-12-05 12:00 na stadionie Stade Geoffroy-Guichard rozegrał się interesujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 17 pomiędzy Saint Etienne a Rennes.

Gole strzelali: M. Terrier 22' 0-1 L. Majer M. Terrier 28' 0-2 L. Majer Y. Maçon 45' 0-3 M. Terrier 48' 0-4 L. Majer L. Ugochukwu 83' 0-5 G. Laborde

Żółte kartki Saint Etienne: Mahdi Camara 76'

Żółte kartki Rennes:

Czerwone kartki Saint Etienne:

Czerwone kartki Rennes:

Sędzią głównym tego spotkania był Thomas Leonard, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Saint Etienne stawi czoła Reims, następne spotkania z drużynami Lyon Duchere i Nantes natomiast Rennes z Tottenham. Następne mecze zagra z drużynami Nice i Lorient.

Dzisiaj wierni fani futbolu śledzą potyczki, które mają miejsce w lidze Ligue 1. Mocne futbolowe zespoły z tejże ligi i piłkarze tacy jak Mahdi Camara nieustannie sprawiają kapitalnym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Cieszące oko potyczki między graczami ligowymi zdarzają się zażarte, nie często zdarza się, że są to mecze statyczne. Natrafiamy na spektakularne bramki oraz asysty, ostre faule, które zapewniają smaczku całemu wydarzeniu. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Ligue 1 i przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Saint Etienne oraz Rennes jak ich udział w Ligue 1 zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Stade Geoffroy-Guichard.