Spotkanie Toulouse - LE Havre zakończone wynikiem 1-2 na stadionie Stadium de Toulouse

W niedzielnym meczu 11. kolejki Ligue 1 drużyna Toulouse podejmowała LE Havre na własnym terenie, na Stadium de Toulouse. Mecz zakończył się zwycięstwem gości, którzy pokonali gospodarzy 2-1. Wynik na przerwę był bezbramkowy, a decydujące trafienie padło dopiero w drugiej połowie. Arbitrem spotkania był Marc Bollengier z Francji.

Mecz pomiędzy Toulouse a LE Havre

W dniu 5 listopada 2023 roku na stadionie Stadium de Toulouse odbył się mecz pomiędzy drużynami Toulouse i LE Havre w ramach 11. kolejki Ligue 1.

Mecz rozpoczął się o godzinie 14:00. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0, a emocje zaczęły się dopiero w drugiej połowie.

Sprawozdanie z meczu

Przez pierwsze 48 minut pojedynek obu drużyn był niewiele emocjonujący, ale w 49. minucie T. Dallinga zdobył bramkę dla Toulouse, dając swojej drużynie prowadzenie 1-0 po świetnej asyście C. Cásseres.

Drużyna LE Havre nie poddała się i M. Bayo w 83. minucie doprowadził do wyrównania 1-1 po asyście Y. Kechta. Emocje sięgnęły zenitu w doliczonym czasie gry, gdy ponownie M. Bayo zdobył bramkę w 90. minucie, dając prowadzenie LE Havre 2-1.

Mecz zakończył się zwycięstwem LE Havre 2-1, a Toulouse nie zdołało odrobić strat. Warto zaznaczyć, że sędzią spotkania był Marc Bollengier z Francji.

Na boisku widoczne było zażarte zmagania, co zaowocowało kilkoma kartkami żółtymi. Logan Costa i Niklas Schmidt otrzymali żółte kartki dla gospodarzy, natomiast Josué Casimir oraz Rassoul Ndiaye zostali ukarani kartkami w drużynie przeciwników.

W kolejnych spotkaniach Toulouse zmierzy się z takimi przeciwnikami jak Liverpool, Lille oraz Nice, natomiast LE Havre będzie rywalizować z zespołami Monaco, Nantes oraz Paris Saint Germain.