Mecz Nantes vs Saint Etienne na stadionie Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau - 1-1

W dniu 2022-05-21 19:00 na obiekcie sportowym Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau odbył się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 38. Na przeciw siebie stanęły Nantes i Saint Etienne.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Nantes a Saint Etienne wynik to 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

 

Gole strzelali: L. Blas 23' 1-0 R. Hamouma 79' 1-1 D. Bouanga

Żółte kartki Nantes: Ludovic Blas 36' Jean-Kévin Augustin 85'

Żółte kartki Saint Etienne:

Czerwone kartki Nantes:

Czerwone kartki Saint Etienne:

Główny sędzia meczu to Francois Letexier, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Nantes stawi czoła Paris Saint Germain, następne spotkania z drużynami i . Kolejno natomiast Saint Etienne z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Coraz częściej zauważamy, że liczna grupa kibiców śledzi ekscytujące starcia, które odbywają się w lidze Ligue 1. Utalentowane piłkarskie drużyny z tej ligi i zawodnicy tacy jak Ludovic Blas nieraz zaserwowały wyborowym fanom wrażenia z najwyższej półki. Zmagania pomiędzy zawodnikami zdarzają się zaciekłe, nie często bywa jednoznacznie, że są to zmagania drętwe. Nieprzerwanie natrafiamy na brutalne faule kończące się pokazaniem żółtej kartki, widowiskowe bramki oraz asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Zachęcamy, żeby przeglądać zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i śledzić wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi Ligue 1. Nantes i Saint Etienne jak ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stade de la Beaujoire - Louis Fonteneau.