Lyon vs Toulouse, wynik meczu: 3-0

Dzisiaj na stadionie Groupama Stadium odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Lyon i Toulouse. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3-0 na korzyść gospodarzy. Już w pierwszej połowie Lyon objął prowadzenie 2-0, utrzymując przewagę do końcowego gwizdka sędziego. To było starcie 15. kolejki Ligue 1, które zgromadziło liczne grono kibiców o godzinie 16:05. Wielu fanów będzie z pewnością zadowolonych z wyniku tego spotkania.

Relacja z meczu piłki nożnej: Lyon vs Toulouse

Dzisiejszy mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Lyon a Toulouse był prawdziwym widowiskiem na Groupama Stadium. Gospodarze zdominowali to spotkanie, zdobywając trzy bramki i nie pozwalając gościom na żadną odpowiedź. Atmosfera była niesamowita, a emocje sięgały zenitu.

Od samego początku Lyon narzucił swoje tempo i stworzył wiele groźnych sytuacji pod bramką Toulouse. W 25. minucie Alexandre Lacazette pokazał klasę, zdobywając pierwszą bramkę po asyście J. O'Briena, wprawiając tym samym fanów w ekstazę. Na dodatek, zaledwie cztery minuty później, Lacazette podwaja prowadzenie dla Lyonu, umieszczając piłkę w siatce po raz drugi w tym meczu.

W drugiej połowie Lyon kontynuował swoją ofensywną grę, a w 80. minucie Lacazette kompletuje swój hat-trick, ustalając wynik na 3-0. Toulouse próbowało odrobić straty, ale nie potrafiło przełamać defensywy gospodarzy.

Mecz nie obył się bez kartek, sędzia Pierre Gaillouste pokazał żółte kartki Mahamadou Diawarze i Diego Moreirze z Lyonu, oraz Vincentowi Sierro, Aronowi Dønnumowi i Moussie Diarrze z Toulouse. Czerwone kartki nie zostały jednak wywieszone.

Warto zwrócić uwagę na skuteczność Alexandre Lacazette, który strzelił wszystkie trzy bramki dla Lyonu, zapewniając swojej drużynie zasłużone zwycięstwo. Następne mecze dla Lyon to starcia z zespołami Monaco, Nantes i Le Havre, natomiast Toulouse zmierzy się z Lask Linz, Rennes i ponownie z Monaco.