Mecz Estac Troyes kontra Saint Etienne zakończony wynikiem 0-1

Dnia 2021-11-21 14:00 na stadionie Stade de l'Aube odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 14. Zmierzyły się Estac Troyes i Saint Etienne.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Estac Troyes a Saint Etienne zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Gole strzelali: M. Trauco 60' 0-1 R. Boudebouz

Żółte kartki Estac Troyes: Yoann Salmier 21'

Żółte kartki Saint Etienne: Adil Aouchiche 36' Zaydou Youssouf 48' Mickael Nade 75' Etienne Green 90'

Czerwone kartki Estac Troyes:

Czerwone kartki Saint Etienne:

Sędzią głównym tego spotkania był Florent Batta, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Estac Troyes zmierzy się już z Marseille, następne spotkania z drużynami Lorient i Lille. Kolejno natomiast Saint Etienne zmierzy się z Paris Saint Germain. Następne mecze zagra z drużynami Stade Brestois 29 i Rennes.

Oddani kibice piłki nożnej śledzą ekscytujące poczynania, które tyczą się ligi Ligue 1. Składające się z utalentowanych napastników i obrońców piłkarskie zespoły z tejże ligi i zawodnicy jak Yoann Salmier Adil Aouchiche raz za razem sprawiają swoim entuzjastom piłki nożnej emocje zapadające w pamięć. Zmagania pomiędzy graczami z ligi bywają nader zażarte, rzadko okazuje się, że są to zmagania nużące. Obserwujemy nieczyste sytuacje na faul zakończone czerwonym kartonikiem, idealne gole i asysty zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Warto więc śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi Ligue 1. Estac Troyes i Saint Etienne jak ich udział w lidze Ligue 1 zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stade de l'Aube.