Saint Etienne kontra Reims, wynik spotkania - 1-2

Saint Etienne kontra Reims, wynik końcowy 1-2.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Saint Etienne i Reims zakończyła się 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2022-05-14 19:00 na stadionie Stade Geoffroy-Guichard odbył się mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 37. Na przeciw siebie stanęły Saint Etienne i Reims.

Gole strzelali: M. Munetsi 2' 0-1 E. Mangala 12' 1-1 K. Doumbia 61' 1-2 H. Ekitike

Żółte kartki Saint Etienne: Eliaquim Mangala 8'

Żółte kartki Reims:

Czerwone kartki Saint Etienne:

Czerwone kartki Reims:

Główny arbiter meczu - Clement Turpin, France. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu Saint Etienne zmierzy się już z Nantes, następne spotkania z drużynami Nice i . Kolejno natomiast Reims podejmie . Następne mecze zagra z drużynami i .

Coraz częściej zauważamy, że kibice z zaangażowaniem śledzą poczynania ligi Ligue 1. Liczące się futbolowe drużyny i piłkarze tacy jak m.in. Eliaquim Mangala wielokrotnie zagwarantowały wyborowym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Stale natrafiamy na przepiękne bramki i asysty, bezlitosne faule dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Zmagania pomiędzy graczami zdarzają się bezkompromisowe, nie często bywa ostatecznie, że są to zmagania statyczne. Warto więc śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać mecze futbolowe popularnej ligi Ligue 1. Udział takich drużyn jak Saint Etienne i Reims w lidze Ligue 1 gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stade Geoffroy-Guichard.