Spotkanie Saint Etienne - Monaco na obiekcie Stade Geoffroy-Guichard - 1-4

W dniu 2022-04-23 17:00 na obiekcie sportowym Stade Geoffroy-Guichard rozegrał się interesujący mecz ligi Ligue 1 kolejki 34. Na przeciw siebie stanęły Saint Etienne i Monaco.

Po pierwszej połowie spotkania między Saint Etienne a Monaco wynik wynosił 1-2. Końcowy wynik spotkania to 1-4.

Gole strzelali: W. Ben Yedder 23' 0-1 Caio Henrique K. Volland 25' 0-2 Gelson Martins W. Khazri 42' 1-2 T. Kolodziejczak 61' 1-3 M. Boadu 77' 1-4 I. Jakobs

Żółte kartki Saint Etienne: Wahbi Khazri 43' Eliaquim Mangala 72'

Żółte kartki Monaco: Gelson Martins 21' Aurélien Tchouaméni 40' Djibril Sidibé 65'

Czerwone kartki Saint Etienne:

Czerwone kartki Monaco:

Sędzią głównym tego spotkania był Bastien Dechepy, France. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu Saint Etienne stawi czoła Rennes, następne spotkania z drużynami Nice i Reims a Monaco podejmie Angers. Następne mecze zagra z drużynami Lille i Stade Brestois 29.

Mnóstwo fanów piłki nożnej śledzi starcia, które mają miejsce w lidze Ligue 1. Interesujące futbolowe zespoły z ligi i piłkarze tacy jak Wahbi Khazri Gelson Martins nieraz zagwarantowały fantastycznym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Zapadające w pamięć walki między zawodnikami zdarzają się bezkompromisowe, nie często bywa, że mecze nie są warte uwagi. Zdarzają się bezwzględne sytuacje na faul, wspaniałe asysty czy gole, które gwarantują wspaniałe wrażenia z meczu. Zachęcamy każdego z kibiców, aby przeglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Udział takich lubianych zespołów jak Saint Etienne i Monaco w lidze Ligue 1 zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stade Geoffroy-Guichard.