Rennes vs Saint Etienne, wynik meczu: 2-0

Dnia 2022-04-30 19:00 na obiekcie sportowym Roazhon Park rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 35 pomiędzy Rennes a Saint Etienne.

Po pierwszej połowie spotkania między Rennes a Saint Etienne wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

Gole strzelali: L. Majer 41' 1-0 M. Terrier L. Majer 84' 2-0

Żółte kartki Rennes: Jonas Martin 61'

Żółte kartki Saint Etienne: Miguel Trauco 61' Mickael Nade 65' Lucas Gourna-Douath 67' Yvann Maçon 70'

Czerwone kartki Rennes:

Czerwone kartki Saint Etienne:

Główny arbiter spotkania - J. Stinat. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Rennes zmierzy się już z Nantes, następne spotkania z drużynami Marseille oraz Lille natomiast Saint Etienne zmierzy się z Nice. Następne mecze zagra z drużynami Reims oraz Nantes.

Bardzo często wierni kibice z zapałem śledzą starcia ligi Ligue 1. Ciekawe futbolowe drużyny z tej ligi oraz piłkarze tacy jak przykładowo Jonas Martin Miguel Trauco częstokroć zapewniły pierwszorzędnym sympatykom wiele niesamowitych wrażeń. Potyczki między piłkarzami okazują się nader zajadłe, rzadko okazuje się koniec końców, że widowiska nie są warte uwagi. Ustawicznie obserwujemy efektowne sytuacje podbramkowe i asysty, nieprzepisowe faule kończące się wielokrotnie pokazaniem czerwonej kartki zapewniające niesamowite przeżycia oraz przyjemność z meczu. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, oglądać widowiska piłkarskie znanej ligi Ligue 1 oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich. Rennes oraz Saint Etienne i ich udział w Ligue 1 zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie, Roazhon Park.