Mecz między Saint Etienne oraz Lyon na obiekcie Stade Geoffroy-Guichard - 1-1

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Saint Etienne i Lyon wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

W dniu 2021-10-03 18:45 na stadionie Stade Geoffroy-Guichard rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 9. Na przeciw siebie stanęły Saint Etienne oraz Lyon.

Gole strzelali: H. Aouar 41' 0-1 Lucas Paquetá W. Khazri 90' 1-1

Żółte kartki Saint Etienne: Arnaud Nordin 32' Mahdi Camara 45'

Żółte kartki Lyon: Léo Dubois 45' Karl Toko Ekambi 90' Jason Denayer 90'

Czerwone kartki Saint Etienne:

Czerwone kartki Lyon: Anthony Lopes 74'

Główny arbiter spotkania to Francois Letexier, France. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu Saint Etienne stanie naprzeciw Strasbourg, następne spotkania z drużynami Angers oraz Metz. Kolejno natomiast Lyon z Monaco. Następne mecze zagra z drużynami Sparta Praha oraz Nice.

Wielu fanów futbolu z zapałem śledzi starcia, które mają miejsce w lidze Ligue 1. Składające się z utalentowanych obrońców i napastników drużyny piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak Arnaud Nordin Léo Dubois nieprzerwanie serwują pierwszorzędnym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Cieszące oko walki między drużynami futbolowymi bywają zajadłe, rzadko bywa, iż są to mecze statyczne. Zdarzają się wspaniałe asysty oraz bramki, ostre faule kończące się żółtym kartonikiem dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Warto więc śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych iśledzić mecze piłkarskie ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Saint Etienne i Lyon i ich udział w Ligue 1 gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stade Geoffroy-Guichard.