Na obiekcie Stadium de Toulouse dnia 2023-02-01 18:00 miał miejsce mecz Toulouse - Estac Troyes: 4-1

Po pierwszej połowie meczu między Toulouse i Estac Troyes wynik wynosił 2-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 4-1.

W dniu 2023-02-01 18:00 na stadionie Stadium de Toulouse odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 21. Zmierzyły się ze sobą Toulouse i Estac Troyes.

Gole strzelali: Mama Baldé 12' 0-1 T. Dallinga 16' 1-1 B. van den Boomen F. Chaïbi 36' 2-1 B. van den Boomen B. van den Boomen 55' 3-1 A. Onaiwu 88' 4-1 A. Rouault

Żółte kartki Toulouse: Maxime Dupé 10' Anthony Rouault 27'

Żółte kartki Estac Troyes: Lucien Agoumé 42' Yoann Salmier 45' Jackson Porozo 74'

Czerwone kartki Toulouse:

Czerwone kartki Estac Troyes:

Sędzią głównym tego spotkania był Mathieu Vernice, France. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu Toulouse stawi czoła Reims, następne spotkania z drużynami Rennes i Marseille. Kolejno natomiast Estac Troyes zmierzy się z Reims. Następne mecze zagra z drużynami Montpellier i Ajaccio.

Wierni kibice śledzą ekscytujące poczynania w lidze Ligue 1. Liczące się futbolowe drużyny z tej ligi i zawodnicy tacy jak Maxime Dupé Lucien Agoumé systematycznie serwują kapitalnym kibicom emocje zapadające w pamięć. Obserwujemy niezwykłe asysty i bramki, bezwzględne faule zakończone pokazaniem żółtej kartki, które dodają smaczku całemu wydarzeniu. Potyczki między graczami ligowymi są bardzo bezkompromisowe, nie często bywa jednoznacznie, że mecze przynudzają. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, przeglądać mecze futbolowe ligi Ligue 1 i przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych. Toulouse i Estac Troyes oraz ich udział w lidze Ligue 1 gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadium de Toulouse.