Saint Etienne vs Stade Brestois 29, wynik meczu 2-1

Dnia 2022-04-16 15:00 na obiekcie sportowym Stade Geoffroy-Guichard odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 32 pomiędzy Saint Etienne a Stade Brestois 29.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Saint Etienne i Stade Brestois 29 zakończyła się wynikiem 2-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Gole strzelali: F. Honorat 8' 0-1 S. Mounié M. Camara 14' 1-1 D. Bouanga M. Camara 39' 2-1 D. Bouanga

Żółte kartki Saint Etienne:

Żółte kartki Stade Brestois 29: Ronaël Pierre-Gabriel 74' Haris Belkebla 90'

Czerwone kartki Saint Etienne:

Czerwone kartki Stade Brestois 29:

Sędzią głównym tego spotkania był Eric Wattellier, France. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu Saint Etienne zmierzy się już z Bordeaux, następne spotkania z drużynami Monaco i Rennes. Kolejno natomiast Stade Brestois 29 zmierzy się z Lyon. Następne mecze zagra z drużynami Metz i Clermont Foot.

Coraz częściej zauważamy, iż wierni kibice śledzą interesujące starcia, które tyczą się ligi Ligue 1. Interesujące piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy jak Ronaël Pierre-Gabriel nierzadko zaserwowały wyśmienitym entuzjastom mnóstwo wspaniałych przeżyć. Zmagania pomiędzy piłkarzami okazują się bezkompromisowe, nie często bywa, iż mecze nas nudzą. Ustawicznie obserwujemy bezlitosne faule zakończone czerwonym kartonikiem, wyjątkowe asysty oraz gole, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego więc warto śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych,śledzić mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Ligue 1 i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Saint Etienne i Stade Brestois 29 oraz ich udział w lidze Ligue 1 zapewnia super wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stade Geoffroy-Guichard.