Spotkanie Lyon - Saint Etienne, wynik końcowy 1-0

Lyon - Saint Etienne, wynik 1-0.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Lyon a Saint Etienne wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Dnia 2022-01-21 20:00 na obiekcie sportowym Groupama Stadium odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ligue 1 kolejki 22. Na przeciw siebie stanęły Lyon oraz Saint Etienne.

Gole strzelali: M. Dembélé 15' 1-0

Żółte kartki Lyon: Damien Da Silva 59'

Żółte kartki Saint Etienne: Lucas Gourna-Douath 19' Mahdi Camara 42' Yvann Maçon 50' Sada Thioub 90'

Czerwone kartki Lyon:

Czerwone kartki Saint Etienne:

Główny arbiter spotkania - Antony Gautier, France. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Lyon stanie naprzeciw Monaco, następne spotkania z drużynami Nice oraz Lens natomiast Saint Etienne zmierzy się z Angers. Następne mecze zagra z drużynami Bergerac oraz Montpellier.

Oddani kibice futbolu z zaangażowaniem śledzą bardzo ciekawe potyczki, które tyczą się ligi Ligue 1. Uzdolnione piłkarskie zespoły z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak przykładowo Damien Da Silva Lucas Gourna-Douath raz za razem serwują pierwszorzędnym kibicom emocje sięgające zenitu. Nieustannie obserwujemy nieczyste sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie pokazaniem żółtej kartki, wspaniałe bramki oraz asysty zapewniające pikanterii całemu wydarzeniu. Cieszące oko walki między drużynami ligowymi bywają bardzo nieustępliwe, bardzo rzadko bywa koniec końców, że są to mecze nie warte uwagi. Warto więc oglądać spotkania piłkarskie znanej ligi Ligue 1, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Lyon oraz Saint Etienne w lidze Ligue 1 gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie, Groupama Stadium.