Spotkanie Reims kontra Saint Etienne na obiekcie Stade Auguste-Delaune II dnia 2021-12-11 20:00: 2-0

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Reims a Saint Etienne wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

Dnia 2021-12-11 20:00 na stadionie Stade Auguste-Delaune II rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Ligue 1 kolejki 18. Na przeciw siebie stanęły Reims oraz Saint Etienne.

Gole strzelali: E. Touré 23' 1-0 N. Mbuku 89' 2-0 H. Ekitike

Żółte kartki Reims: Ghislain Konan 53' Wout Faes 54'

Żółte kartki Saint Etienne: Yvann Maçon 67' Wahbi Khazri 79'

Czerwone kartki Reims:

Czerwone kartki Saint Etienne: Denis Bouanga 45'

Sędzią głównym tego spotkania był Pierre Gaillouste, France. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Reims zmierzy się już z Reims Sainte-Anne, następne spotkania z drużynami Marseille oraz Clermont Foot natomiast Saint Etienne podejmie Lyon Duchere. Następne mecze zagra z drużynami Nantes oraz Angers.

Dzisiaj fani futbolu z zaangażowaniem śledzą potyczki, które odbywają się w lidze Ligue 1. Ciekawe drużyny piłkarskie oraz zawodnicy jak Ghislain Konan Yvann Maçon nieraz zagwarantowały pierwszorzędnym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Często trafiamy na ostre sytuacje z faulem, efektowne asysty czy gole, które zapewniają wspaniałe wrażenia z meczu. Potyczki pomiędzy drużynami piłkarskimi są zagorzałe, bardzo rzadko bywa, że widowiska nie są interesujące. Z tego powodu warto oglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Ligue 1 oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Reims oraz Saint Etienne z ligi Ligue 1 gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Stade Auguste-Delaune II.